Obiady i zasady płatności

Wzrost stawki żywieniowej

Od 1 stycznia 2022r.

Szanowni rodzice,

Zgodnie z Zarządzeniem nr 13/IV/2021 Dyrektora Zespołu Szkolno- Przedszkolnego w Jadownikach. Pragniemy poinformować, że od 1 stycznia 2022r zwiększa się stawka żywieniowa za posiłki w szkole i przedszkolu.

Nowe kwoty przedstawiają się następująco:

Przedszkole :

• śniadanie: 1,80 zł
  • obiad: 2,70 zł
  • podwieczorek: 1,50

Szkoła :

• obiad uczniowie: 3,50 zł

W razie dodatkowych pytań prosimy o kontakt telefoniczny.

W przypadku absencji chorobowej lub innej przyczyny nie korzystania ucznia z żywienia, zobowiązuje się rodzica/ opiekuna do zgłoszenia tego faktu w sekretariacie Gimnazjum najpóźniej do godz. 9.00 w pierwszym dniu nieobecności.

Nr telefonu: 14 66 33 009

W razie braku zgłoszenia nieobecności opłata nie podlega zwrotowi.

Zasady płatności za obiady

W związku z przeniesieniem działu księgowości do Miejskiego Centrum Obsługi Oświaty, nastąpiła zmiana w odpłatnościach za obiady.

Opłatę za obiady będą państwo uiszczać do 15 dnia każdego, następnego miesiąca przelewem na konto.

Informację dotyczącą kwoty wpłaty za żywienie i numer konta do wpłat otrzymają państwo (każdy indywidualnie) pod koniec bieżącego miesiąca.

W tytule przelewu należy wpisać IMIĘ I NAZWISKO DZIECKA, za które pobierana jest opłata oraz którego miesiąca dotyczy.